Novinky

NOVINKA PODZIM 2018 - Chemický peeling AHA kyselinami SynCareCo znamená chemický peeling AHA kyselinami? 


Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin.

První poznatky o této speciální kúře získali již již Egypťané. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA ). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.

Doporučené alespoň 4 sezení pro uspokojivý efekt.


AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče.

Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpoklad profesionálního výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu.


AHA peeling může provádět pouze odborně proškolená kosmetička nebo lékař. Ověřte si, zda je Váš odborník v péči o pleť držitelem certifikátu pro AHA peeling.

Doporučené alespoň 4 sezení pro uspokojivý efekt.


Nová pokožka vyhlíží po AHA peelingu lépe a je zdravější, než pleť před peelingem.
Jaké jsou nejčastější důvody použití AHA peelingu.

* poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatěním
* akné typu I a II s pustulami a komedony a trudovitá pleť
* změny a posuny pigmentu (pihy, hypo a hyperpigmentace po slunění nebo zánětu)
* stárnutí pleti


Chemický peeling AHA kyselinou je bezpečnou lékařsko-kosmetickou metodou, která představuje hraniční ošetření mezi kosmetikou a léčivem.

Doporučené alespoň 4 sezení pro uspokojivý efekt.

Jak ošetření chemickým peelingem probíhá_


Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA peelingu. 10 - 14 dnů před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. 

Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.


Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare?

Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35,  AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35%,  roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. (U specializovaného lékaře můžete být ošetřeni i koncentracemi 50% a 70% AHA obnovujicí peeling.)

 Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém ( Nicream) dle doporučení ošetřujícího specialisty a opět se vrátíte k používání přípravku G 10

V této době chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte specialistovi.


Chemický peeling je zakázáno používat:
U těhotných žen, při kojení, při autoimunitních onemocnění, při častých infekcích herpes simplex virus (opary), při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.

Ceník AHA peeling G30 a G35:


obličej + krk ... 700 Kč

dekolt ...450,-Kč

hřbety rukou ...250,-Kč


Doporučené alespoň 4 sezení pro uspokojivý efekt.

Četnosti ošetření je od 3-6 sezení podle stavu pleti.